Posiłki
W dziennym rozkładzie zajęć przewidziane są następujące przerwy na posiłki:

- 10 minutowa przerwa śniadaniowa - w tym czasie dzieci spożywają śniadanie przyniesione z domu.

- przerwa obiadowa:
    10 minutowa (zupa) od 11:05 - 11:15
    20 minutowa (II danie) od 12:55 - 13:15
przeznaczona na zjedzenie obiadu pod opieką nauczyciela, który zwraca uwagę na odpowiednie zachowanie przy stole. Obiady przygotowywane są przez Restaurację „ARAMIS” Artur Szumielewicz na podstawie naszego zamówienia opracowanego w oparciu o normy żywieniowe zalecane przez Sanepid dla odpowiedniej grupy wiekowej. Menu ustalone jest przy uwzględnieniu sezonowości potraw oraz upodobań żywieniowych dzieci. Wydawane posiłki zawierają wszystkie niezbędne składniki pokarmowe.

Szkoła wyposażona jest w dozowniki z wodą z których dzieci mogą korzystać bez ograniczeń za pozwoleniem nauczyciela w czasie kiedy nie koliduje to z przeprowadzeniem zajęć.