Wyniki zimowej edycji ogólnopolskiego konkursu przedmiotowego LEON

18.02.2015
Szanowni Państwo,
przedstawiamy wyniki zimowej edycji ogólnopolskiego konkursu przedmiotowego LEON. W tej edycji konkursu Uczniowie pod wodzą P. Agnieszki Cholewy mierzyli się z czterema blokami konkursowymi:
  • konkurs matematyczny (792 Dzieci z klasy I),
  • konkurs sprawności zintegrowanych (873 Dzieci z klasy I),
  • konkurs z języka angielskiego (985 Dzieci z klasy I),
  • konkurs z ortografii (615 Dzieci z klasy I).
Wyniki przekazujemy z ogromną dumą i radością. Składamy podziękowania dla Pani Nauczycielki i gratulacje dla Uczniów. Pamiętajcie, największą nagrodą i uznaniem dla Nauczyciela, Pedagoga, czy Dyrekcji są Wasze sukcesy drodzy Uczniowie. Tak trzymać !!!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Wyniki zimowej edycji ogólnopolskiego konkursu przedmiotowego LEON.

Uczniowie Szkoły Humboldta nagrodzeni i wyróżnieni w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Leon"

20.01.2015
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Leon" ma na celu sprawdzenie posiadanych umiejętności językowych oraz przedmiotowych uczniów oraz zachęcenie uczniów szkół podstawowych do nauki. Przyjazna forma testów pozostawia pozytywne wrażenie i zachęca do aktywnego udziału w innych konkursach przedmiotowych. Czas trwania konkursu wynosi 45 minut, co jest ułatwieniem organizacyjnym, gdyż można go przeprowadzić w czasie lekcji.
"Leon" skierowany jest do uczniów Szkół Podstawowych z całej Polski. Zadania konkursowe przygotowywane są przez doświadczonych nauczycieli pracujących z dziećmi i młodzieżą. Testy są układane na podstawie norm programowych. Zróżnicowany poziom zadań pozwoli każdemu uczniowi sprawdzić swoje umiejętności, a nauczycielowi dostarczy obiektywnej oceny pracy ucznia.

W jesiennej edycji konkursu udział wzięło 1340 dzieci z klas I z całej Polski.
Jesteśmy ogromnie dumni, iż nasi uczniowie znaleźli się w czołówce!! Serdecznie gratulujemy!!