Dwujęzyczna Niepubliczna
Szkoła Podstawowa
im. Wilhelma HumboldtaKadra
Nasza kadra pedagogiczna to zespół pogodnych i życzliwych, a co najważniejsze wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, którzy co i rusz podnoszą swoje kwalifikacje by z pełną odpowiedzialnością w jak najprzystępniejszy sposób przekazywać wiedzę wpływając korzystnie na rozwój wychowanków oraz wizerunek samej placówki.

Kreatywni nauczyciele organizują czas dzieciom w taki sposób by był on pełny wyzwań i eksperymentów, są otwarci na twórcze działanie dzieci. Zamiast „prowadzić wychowanków za rękę” motywują i inspirują do działania ustawiając poprzeczkę troszkę ponad możliwości każdego dziecka z osobna.

Nasza kadra dba o prawidłową organizację procesu dydaktycznego wykorzystując najnowszą wiedzę merytoryczną i metodyczną. Są przygotowani do pracy z dziećmi o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych – opracowują indywidualne profile nauczania dla każdego wychowanka. Dbają również o kształtowanie pozytywnej samooceny młodego człowieka, stwarzając każdemu dziecku warunki do osiągania sukcesów zgodnie z jego predyspozycjami.

Formularz kontaktowy

Kontakt


Dwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa
im. Wilhelma Humboldta

ul. Rejowska 99, Skarżysko-Kamienna
Mob.: 509 123 506, 501 806 012
E-mail: dyrektor@szkolahumboldta.edu.pl
biuro@szkolahumboldta.edu.pl

ul. Rejowska 99
26-110 Skarżysko-Kam.
tel. 509 123 506, 501 806 012
dyrektor@szkolahumboldta.edu.pl
biuro@szkolahumboldta.edu.pl

Dwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa
im. Wilhelma Humboldta
w Skarżysku-Kamiennej