Dwujęzyczna Niepubliczna
Szkoła Podstawowa
im. Wilhelma HumboldtaAktualności
Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

24.11.2014
W czwartek 20.XI w naszej Szkole obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Nasze Placówki - zarówno Szkolna jak i Przedszkolna (Niepubliczne Przedszkole PLANETA DZIECKA) zaprosiły na tę okoliczność Panią Marię Zdziech, która w województwie świętokrzyskim pełni funkcję Rzecznika Praw Dziecka. Była to okazja do rozmów o prawach dziecka i jego potrzebach, nie tylko edukacyjnych. Wizycie towarzyszyła TV Świętokrzyska. W poniższym linku znajduje się krótka video-relacja z przebiegu tego spotkania:

http://www.tvswietokrzyska.pl/skarzysko-kamienna/wiadomosci/item/8935-rzecznik-praw-dziecka-przypomniala-najmlodszym-ich-prawa-i-obowiazki.html

Jednocześnie ogromna radość i duma przepełnia nasze serca gdyż pozwalamy sobie przytoczyć słowa Pani Rzecznik Marii Zdziech:

"Obiektywnie muszę przyznać, że stworzyliście Państwo na skarżyskim rynku edukacyjnym niesamowitą placówkę. Jestem pod wielkim wrażeniem. To duża sztuka stworzyć miejsce, w którym nawet dorosły od wejścia czuję atmosferę życzliwości. Gratuluję i jako pedagog z wykształcenia i miłości do tego zawodu bardzo się cieszę, że w Skarżysku są takie miejsca stworzone dla dzieci. Życzę samych sukcesów a jestem przekonana, że z takim podejściem, jakie macie Państwo w swojej placówce, to te sukcesy będą ogromne."

Dziękujemy za tak miłe słowa uznania, które motywują nas - ludzi z pasją do tworzenia szkoły szanującej człowieka, pobudzającej wrodzone zdolności dzieci i wzbogacającej ich doświadczenia.


Formularz kontaktowy

Kontakt


Dwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa
im. Wilhelma Humboldta

ul. Rejowska 99, Skarżysko-Kamienna
Mob.: 509 123 506, 501 806 012
E-mail: dyrektor@szkolahumboldta.edu.pl
biuro@szkolahumboldta.edu.pl

ul. Rejowska 99
26-110 Skarżysko-Kam.
tel. 509 123 506, 501 806 012
dyrektor@szkolahumboldta.edu.pl
biuro@szkolahumboldta.edu.pl

Dwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa
im. Wilhelma Humboldta
w Skarżysku-Kamiennej