Wycieczka do Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach

24.09.2014
Drodzy Rodzice

W dniu dzisiejszym tj. 24 września 2014 o godz. 9:30 Państwa dzieci wyjechały na wycieczkę do Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach w ramach DNI OTWARTYCH KOSZAR. Mamy na uwadze fakt, iż jest to wycieczka niezwykle interesująca dla dzieci a okazja zwiedzania koszar czy sprzętu wojskowego zdarza się jedynie dwa razy do roku. Dzięki uprzejmości jednego z naszych przedszkolnych Rodziców i otrzymaniu informacji o imprezie w godzinach popołudniowych dnia 22.09.2014 (poniedziałek), postanowiliśmy podjąć szybkie działania organizacyjne względem rezerwacji autokaru oraz powiadomienia Komendy Powiatowej Policji celem sprawdzenia uprawnień kierowcy oraz stanu technicznego pojazdu. Efektem tych działań było powiadamianie Państwa o wycieczce dopiero w dniu wczorajszym tj. na dzień przed organizacją niniejszego wyjazdu.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość. Zależy nam niezmiernie aby wspierali nas Państwo w działaniach podejmowanych w celu poszerzania horyzontów Waszych dzieci :)